OFERTA REBUDACH PLUS

Odzież robocza dla Firm

W pierwszej kolejności należy zaznaczyć, iż ofertą firmy Rebudach Plus jest szeroki wybór wyjątkowych kolekcji i produktów ochronnych i roboczych, pochodzących z autorskich kolekcji markowych produktów, które zapewnią Państwu oraz Państwa pracownikom bezwzględne bezpieczeństwo oraz optymalne i należyte warunki pracy.

W ofercie firmy znajdują się wszelkie produkty z szeroko rozumianego BHP oraz usługi związane z tą właśnie branżą. Odzież robocza oraz artykuły BHP oferowane przez Rebudach Plus trafiają do większości firm z różnych branż w konkurencyjnych, rynkowych cenach.

Asortyment firmy jest bardzo szeroki, wśród odzieży ochronnej i roboczej wyróżnić należy przede wszystkim rękawice ochronne dziane oraz tkaninowe, gumowe i z tworzyw, ocieplane i termoodporne, rękawice ochronne powlekane, skórzane, wzmacniane i antywibracyjne – pozwalające na pracę zgodnie z zasadami BHP, artykuły chroniące ciało, zaczynając od bielizny, bluz, fartuchów i kamizelek, poprzez kombinezony, koszule, kurtki, odzież przeciwdeszczową i skórzaną, aż do spodni, t-shirt’ów, kompletów ubrań ochronnych i spódnic. Firma posiada również szeroką gamę produktów związanych z ochroną przed upadkiem z wysokości, m. in. linki i liny, amortyzatory, szelki bezpieczeństwa, zatrzaśniki i urządzenia asekuracyjne.

  Kontakt

  E-mail: rebudachplus@wp.pl
  Tel: (61) 653 25 91
  Tel: 601 636 595
  Tel: 510 418 732

  Adres firmy

  ul. Zwierzchowskiego 5
  61-248 Poznań
  Godz. otwarcia 8:00 – 16:00

  X