Zamówienie produktów REBUDACH PLUS

Podczas prac najważniejsza jest odpowiednia ochrona głowy, tak więc ofertę firmy Rebudach Plus stanowią również czapki i czepki letnie i zimowe, kaski ochronne i hełmy wraz z akcesorium. Niezbędne są także okulary ochronne i okulary robocze, słuchawki i nauszniki ochronne, asortyment związany z ochroną słuchu, oczu i twarzy oraz ochroną dróg oddechowych, czyli wszelkiego rodzaju maski, filtry, pochłaniacze oraz urządzenia filtrujące.

Wśród priorytetowych produktów znajdujących się w asortymencie firmy Rebudach Plus znajdziecie Państwo również akcesoria i artykuły, które pomogą Waszym pracownikom podczas wykonywania swoich obowiązków w bezpieczeństwie i higienie, a są to m. in. wkłady i pasty do butów, sznurówki, całoroczne oraz sezonowe różnego rodzaju buty ( gumowe, PCV, nitrylowe, eva ), ochraniacze na buty i kolana, półbuty i sandały oraz trzewiki. Dodatkowo w firmie Rebudach Plus istnieje możliwość kupna obuwia na zamówienie.

Priorytetem, którym kieruje się firma jest higiena oraz czystość pracy, toteż w ofercie zawarte są również wszelkiego rodzaju produkty znacznie ułatwiające utrzymanie czystości w miejscu pracy. Wśród nich znajdują się przede wszystkim ręczniki i ścierki, miotły i szczotki, wiadra, mopy, szufelki, trzonki, zmywaki i czyściki, myjki i gąbki, kompletne zestawy do sprzątania, worki na śmieci, mydła, proszki do prania, pasty i ścierki nasączane, różnego rodzaju kremy i dezodoranty do stóp oraz chemia do mycia i sprzątania, jak na przykład preparaty dezynfekcyjno-myjące, czy chociażby produkty o właściwościach antystatycznych i antybakteryjnych.

W sklepie internetowym firmy Rebudach Plus znajdziecie Państwo także papier toaletowy, ręczniki papierowe, różne czyściwa, odświeżacze powietrza, dozowniki wszelkiego typu, elektryczne suszarki do rąk, kompletne wózki do sprzątania, sorbenty oraz wszelkie artykuły i produkty związane z pojęciem Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

Wśród artykułów PPOŻ wyróżnić można przede wszystkim apteczki oraz znaki bezpieczeństwa, naklejki i nalepki przesyłkowe, oznaczenia wszystkich substancji niebezpiecznych, znaki bhp, elektryczne, ewakuacyjne, drogowe, ostrzegawcze, znaki ochrony PPOŻ oraz znaki uzupełniające wraz z oznakowaniami rurociągów.

Jak widać oferta firmy Rebudach Plus jest bardzo silnie rozbudowana, co może być tylko i wyłącznie potwierdzeniem pozycji firmy na rynku ogólnokrajowym oraz konfirmacją tego, do jak szeroko zróżnicowanej ilości firm z różnych branż trafiają Nasze produkty i usługi.

Jeżeli chodzi o usługi Naszej firmy są one równie szeroko rozbudowane, jak produkty w sklepie Rebudach Plus. Wśród najistotniejszych usług świadczonych z Naszej strony należałoby wymienić w pierwszej kolejności profesjonalne szkolenia z zakresu BHP i PPOŻ. Nasi wykwalifikowani specjaliści przeprowadzają również ocenę ryzyka zawodowego w zakładzie pracy oraz opracowują stosowną dokumentację zgodnie z metodologią ustaloną przez CIOP ( program STER ). Wśród szkoleń BHP znajdują się m. in. szkolenia wstępne i okresowe, jak również prawo pracy wg obowiązujących przepisów. Dodatkowo na życzenia indywidualne zleceniodawców istnieje możliwość przygotowania niezbędnych materiałów instruktażowo-poglądowych zawartych w ramach ustalonej metodologii działania szkoleń firmy Rebudach Plus.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

 

Kontakt

rebudachplus@wp.pl
(61) 653 25 91
601 636 595
510 418 732

 

Adres firmy

ul. Zwierzchowskiego 5
61-248 Poznań
Godz. otwarcia 8:00 – 16:00
X