Odzież Robocza Poznań

Nasza rodzinna firma z Poznania jest jednym z wiodących specjalistycznych dostawców odzieży ochronnej, obuwia i butów ochronnych, środków ochrony osobistej w Poznaniu. Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu jesteśmy bez wątpienia autorytetem w dziedzinie odzieży roboczej i butów!

ODZIEŻ ROBOCZA POZNAŃ

Odzież ochronna wysokiej jakości w Poznaiu

Naszym zobowiązaniem wobec naszych klientów jest przekraczanie ich oczekiwań dzięki szybkiej i niezawodnej obsłudze – w połączeniu z konkurencyjnymi cenami produktów wysokiej jakości. Nasza szeroka oferta odzieży roboczej obejmuje najlepsze marki w branży, w tym marki lokalne i międzynarodowe, które znasz i którym ufasz.

“Świetna obsługa, w pełni polecam hurtownię Rebudach Plus! Służą pomocą i ogromną wiedzą.”

FBSerwis
ODZIEŻ ROBOCZA POZNAŃ

Stawiamy na Twoje bezpieczeństwo

Sklep BHP Poznań — odzież robocza w zakresie bezpieczeństwa, wysokiej widoczności i akcesorii BHP. To lokalny punkt w Poznaniu kompleksowej obsługi odzieży roboczej, obuwia, odzieży korporacyjnej, pierwszej pomocy i środków ochrony osobistej. Nasi doświadczeni pracownicy w naszym sklepie Rebudach Plus mogą odpowiedzieć na wszelkie pytania, zapewnić aktualną wiedzę o produktach oraz profesjonalną, przyjazną obsługę.

odziez robocza sklep bhp hurtownia poznań
Rebudach Plus – Poznań

Bez względu na wielkość Twojej firmy, od jednoosobowej firmy po ogólnokrajową firmę, zawsze możesz liczyć na to, że dostarczymy najlepsze produkty, marki i ceny.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Rebudach Plus s.c. powstało w 2004 roku w Poznaniu i stanowi jeden z największych podmiotów, zaopatrujący swoich klientów w szeroko rozumiane artykuły z zakresu bhp i p.poż. oraz odzieży roboczej na terenie województwa wielkopolskiego. Dzięki ścisłej i bezpośredniej współpracy z producentami, oferujemy wszelkiego rodzaju produkty, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów, gwarantując przy tym najlepsze ceny i szeroki asortyment.
Nasza kadra pracownicza zapewnia profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo w doborze wszelkiego rodzaju produktów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej, odzieży i obuwia roboczego a także inny produktów wynikających bezpośrednio z potrzeb naszych Klientów. Nowoczesny system magazynowy, wsparcie naszych magazynierów i kierowców, a także współpraca z firmami przewozowymi pozwalają na ekspresowe realizowanie dostawy bezpośrednio do Klienta.
Z uwagi na ponad 18 lat istnienia na rynku, firma nawiązała współpracę z licznymi i kluczowymi partnerami zarówno na terenie województwa wielkopolskiego, jak i całego kraju. W związku z tym Rebudach Plus s.c. należy do grona największych dystrybutorów odzieży, obuwia i akcesoriów BHP w Wielkopolsce. W swojej pracy stawiamy na profesjonalizm, dbałości o potrzeby Klienta, a także gwarancję najlepszej ceny i jakości oferowanych przez nas usług.

Gwarancja najlepszej jakości

sklep z odzieżą roboczą w Poznaniu

Przyglądamy się jakości produktów i wybieramy tylko te przedmioty, o których wiemy, że ludzie będą mogli czuć się komfortowo przez cały dzień, każdego dnia. Oczywiście liczy się również trwałość, dlatego nasza odzież robocza jest wytrzymała, nawet w najtrudniejszych miejscach pracy.

Możesz skorzystać z naszej wiedzy, aby dowiedzieć się czego naprawdę szukasz. Chcemy zadowolić każdego klienta, aby zawsze wychodził szczęśliwy i usatysfakcjonowany ze swojej odzieży roboczej.

Nasz sklep z odzieżą roboczą znajduję się w Poznaniu przy ulicy Zwierzchowskiego 5.

ODZIEŻ ROBOCZA | ARTYKUŁY BHP | POZNAŃ