Odzież Robocza

Nasza rodzinna firma z Poznania jest jednym z wiodących specjalistycznych dostawców odzieży ochronnej, obuwia i butów ochronnych, środków ochrony osobistej w Poznaniu. Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu jesteśmy bez wątpienia autorytetem w dziedzinie odzieży roboczej i butów!

Odzież ochronna wysokiej jakości

Naszym zobowiązaniem wobec naszych klientów jest przekraczanie ich oczekiwań dzięki szybkiej i niezawodnej obsłudze – w połączeniu z konkurencyjnymi cenami produktów wysokiej jakości. Nasza szeroka oferta odzieży roboczej obejmuje najlepsze marki w branży, w tym marki lokalne i międzynarodowe, które znasz i którym ufasz.

“Świetna obsługa, w pełni polecam hurtownię Rebudach Plus! Służą pomocą i ogromną wiedzą.”

FBSerwis
ODZIEŻ ROBOCZA

Stawiamy na Twoje bezpieczeństwo

Sklep BHP — odzież robocza w zakresie bezpieczeństwa, wysokiej widoczności i akcesorii BHP. To lokalny punkt kompleksowej obsługi odzieży roboczej, obuwia, odzieży korporacyjnej, pierwszej pomocy i środków ochrony osobistej. Nasi doświadczeni pracownicy w naszym sklepie Rebudach Plus mogą odpowiedzieć na wszelkie pytania, zapewnić aktualną wiedzę o produktach oraz profesjonalną, przyjazną obsługę.

odziez robocza sklep bhp hurtownia poznań
Rebudach Plus

Bez względu na wielkość Twojej firmy, od jednoosobowej firmy po ogólnokrajową firmę, zawsze możesz liczyć na to, że dostarczymy najlepsze produkty, marki i ceny.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Rebudach Plus s.c. powstało w 2004 roku w Poznaniu i stanowi jeden z największych podmiotów, zaopatrujący swoich klientów w szeroko rozumiane artykuły z zakresu bhp i p.poż. oraz odzieży roboczej na terenie województwa wielkopolskiego. Dzięki ścisłej i bezpośredniej współpracy z producentami, oferujemy wszelkiego rodzaju produkty, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów, gwarantując przy tym najlepsze ceny i szeroki asortyment.
Nasza kadra pracownicza zapewnia profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo w doborze wszelkiego rodzaju produktów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej, odzieży i obuwia roboczego a także inny produktów wynikających bezpośrednio z potrzeb naszych Klientów. Nowoczesny system magazynowy, wsparcie naszych magazynierów i kierowców, a także współpraca z firmami przewozowymi pozwalają na ekspresowe realizowanie dostawy bezpośrednio do Klienta.
Z uwagi na ponad 18 lat istnienia na rynku, firma nawiązała współpracę z licznymi i kluczowymi partnerami zarówno na terenie województwa wielkopolskiego, jak i całego kraju. W związku z tym Rebudach Plus s.c. należy do grona największych dystrybutorów odzieży, obuwia i akcesoriów BHP w Wielkopolsce. W swojej pracy stawiamy na profesjonalizm, dbałości o potrzeby Klienta, a także gwarancję najlepszej ceny i jakości oferowanych przez nas usług.

Gwarancja najlepszej jakości

Przyglądamy się jakości produktów i wybieramy tylko te przedmioty, o których wiemy, że ludzie będą mogli czuć się komfortowo przez cały dzień, każdego dnia. Oczywiście liczy się również trwałość, dlatego nasza odzież robocza jest wytrzymała, nawet w najtrudniejszych miejscach pracy.

Inne marki mogą być tańsze, ale ich jakość jest poniżej normy. Nie tylko często nie są tak wygodne, ale też nie są tak wytrzymałe, więc prawie zawsze szybciej się zużywają.

Możesz skorzystać z naszej wiedzy, aby dowiedzieć się czego naprawdę szukasz. Chcemy zadowolić każdego klienta, aby zawsze wychodził szczęśliwy i usatysfakcjonowany ze swojej odzieży roboczej.